Karrier

RECEPCIÓS MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

A Da Vinci Magánklinika recepciós munkakörbe munkatársat keres.

Akit keresünk:

  • kedves, emberekkel bánni tudó, türelmes személyiség
  • jó kommunikációs és probléma megoldó készsége van
  • az angol nyelvet legalább középfokon beszéli
  • rugalmasan, változó munkaidőben és csapathoz alkalmazkodóan tud dolgozni
  • felsőfokú végzettsége van
  • számítógépet felhasználói szinten kezeli

Előnyt jelent:

  • olasz, német , orosz nyelvismeret
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • egészségügyi végzettség

Részletes, fényképes önéletrajzokat (motivációs levél nélkül) az allas@davinciklinika.hu címre várjuk. Jelentkezési határidő: 2017.09.30.

SZAKÁPOLÓT KERESÜNK!

A Pécsi székhelyű Da Vinci Magánklinika munkatársat keres azonnali kezdéssel Szakápolói pozícióba.

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakápolói végzettség
  • Sebészeti szakterületen szerzett minimum 2 éves szakmai gyakorlat
  • Megbízhatóság, rugalmasság, önállóság
  • Kedves, segítőkész hozzáállás
  • Éjszakai és hétvégi műszakok vállalása

  • Angol vagy Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Exkluzív munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzát a levél tárgyában a „Szakápoló” pozícióra való hivatkozással az allas@davinciklinika.hu e-mail címre várjuk.

MŰTŐS SZAKASSZISZTENS MUNKATÁRSUNKAT KERESSÜK!

A Pécsi székhelyű Da Vinci Magánklinika munkatársat keres azonnali kezdéssel főállású, műtős szakasszisztensi pozícióba.

  • Szakirányú végzettség
  • Széleskörű gyakorlati tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével, a levél tárgyában az „Műtős szakasszisztensi” pozícióra való hivatkozással az allas@davinciklinika.hu e-mail címre várjuk.