Klinika

Irodai asszisztens álláslehetőség

2021.03.05 Péntek

A Da Vinci Magánklinika munkatársat keres irodai asszisztens pozícióra. Ha szívesen dolgozna Magyarország egyik legexkluzívabb magánkórházában, jelentkezzen most!

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Dokumentumok másolása, kezelése,
  • Személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • Könyvelési anyagok előkészítése,
  • Irodai beszerzések koordinálása,
  • Kimutatások, statisztikák készítése,
  • Rendelések és rendelés visszaigazolások megírása és elküldése,
  • Az irodavezető munkájának segítése.

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú közgazdasági / pénzügyi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Munkavégzés önállóan és csapatban
  • Jogosítvány, saját autó
  • Magas szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • stabil és megbízható vállalat
  • versenyképes juttatási csomag
  • komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka
  • kellemes, barátságos környezet

Fényképes önéletrajzát a levél tárgyában az „Irodai asszisztens” pozícióra való hivatkozással az allas@davinciklinika.hu e-mail címre várjuk.

Felhívás Pácienseinkhez!

Tisztelt Pácienseink!

Tekintettel az országos tisztifőorvosi rendeletekre, valamint a továbbra is fennálló járványügyi helyzetre, klinikánk járó és fekvőbeteg ellátást nyújtó épületébe kizárólag a vizsgálatra és műtétre érkező pácienseink jöhetnek be. Hozzátartozók csak fiatalkorú vagy mozgáskorlátozott páciens kísérőjeként léphetnek be.
Védőmaszk használata kötelező az épületen belül.

A fenti óvintézkedések betartásában megértésüket és együttműködésüket kérjük!

Köszönettel:
Da Vinci Magánklinika