Karrier

Műtősfiú

A pécsi székhelyű Da Vinci Magánklinika munkatársat keres azonnali kezdéssel főállású Műtősfiú pozícióba.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Gyakorlatiasság
  • Munkájára és környezetére igényes személyiség

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Da Vinci Magánklinika szolgáltatásainak igénybevétele esetén jelentős kedvezmény mind a dolgozó, mind pedig családtagjai számára
  • Modern technológiával felszerelt, exkluzív munkakörnyezet
  • Dinamikus, szakmailag elismert csapat
  • Részvétel Magyarország legnagyobb vidéki magán-egészségügyi intézményének működésében, folyamatos fejlődésében

Fényképes önéletrajzát a levél tárgyában a „Műtősfiú” pozícióra való hivatkozással az
 e-mail címre várjuk.

Aneszteziológiai szakasszisztens

A Da Vinci Magánklinika munkatársat keres aneszteziológiai szakasszisztens pozícióra. Ha szívesen dolgozna Magyarország egyik legexkluzívabb magánkórházában, jelentkezzen most!

Foglalkoztatás jellege:teljes munkaidő, készenléttel.

Elvárások:

  • érettségi és aneszteziológiai szakasszisztensi képesítés
  • széles sprektrumú szakmai tapasztalat
  • segítőkészség,precizitás,
  • jó kommunikációs készség

Fényképes önéletrajzát a levél tárgyában az "aneszteziológiai szakasszisztensi" pozícióra való hivatkozással aze-mail címre várjuk.

Aneszteziológiai és intenzív terápiás szakorvost keresünk

A Da Vinci Magánklinika munkatársat keres aneszteziológiai és intenzív terápiás szakorvos pozícióra. Ha szívesen dolgozna Magyarország egyik legexkluzívabb magánkórházában, jelentkezzen most!

Elvárások:

  • aneszteziológiai és intenzív terápiás szakképesítésortopédiai, sebészeti, plasztikai sebészeti, szülészeti-nőgyógyászati és fül -orr-gégészeti anesztéziában való jártasság

Fényképes önéletrajzát a levél tárgyában az "aneszteziológiai szakorvos" pozícióra való hivatkozással aze-mail címre várjuk.

Laborasszisztenst keresünk

A Da Vinci Magánklinika munkatársat keres laborasszisztens pozícióra. Ha szívesen dolgozna Magyarország egyik legexkluzívabb magánkórházában, jelentkezzen most!

FELADATOK

  • vérvétel
  • mintavétel
  • rendelők felszereltségének biztosítása
  • adminisztráció

ELVÁRÁSOK

  • kedves, emberekkel bánni tudó, türelmes személyiség
  • számítógépet felhasználói szinten kezeli

ELŐNYT JELENT

  • angol nyelvtudás társalgási szinten
  • egészségügyi gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK

  • barátságos, stabil munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség

Fényképes önéletrajzát a levél tárgyában az „Laborasszisztens” pozícióra való hivatkozással azallas@davinciklinika.hue-mail címre várjuk.

Felhívás Pácienseinkhez!

Megnövekedett páciensforgalmunk miatt szeretnénk felhívni figyelmüket, hogy klinikánkat több úton is elérhetik:
1. telefon (javasolt idősáv: 9:00 - 16:00, +3672/512-050)
2. e-mail (uzenet@davinciklinika.hu)
3. webes időpontfoglalás: https://davincimaganklinika.hu/hu/idopontfoglalas
4. Facebook oldalunkon messenger üzenetben

Köszönjük!