Karrier

Szülésznőt keresünk

A pécsi székhelyű Da Vinci Magánklinika szakképzett, gyakorlattal rendelkező szülésznőt keres azonnali kezdéssel a Da Vinci Magánklinika szülészet-nőgyógyászati osztályára.

Álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Gyakorlatiasság
  • Munkájára és környezetére igényes személyiség

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern technológiával felszerelt, exkluzív munkakörnyezet
  • Dinamikus, szakmailag elismert csapat
  • Részvétel Magyarország legnagyobb vidéki magán-egészségügyi intézményének működésében, folyamatos fejlődésében

Munkarend: heti 20 óra, esetenként éjszakai műszak

Fényképes önéletrajzát a levél tárgyában a „Szülésznő” pozícióra való hivatkozással az
allas@davinciklinika.hu e-mail címre várjuk.

Műtős szakasszisztenst keresünk

A pécsi székhelyű Da Vinci Magánklinika munkatársat keres azonnali kezdéssel főállású műtős szakasszisztens pozícióba.

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Da Vinci Magánklinika szolgáltatásainak igénybevétele esetén jelentős kedvezmény mind a dolgozó, mind pedig családtagjai számára

Fényképes önéletrajzát a levél tárgyában a „Műtős szakasszisztensi” pozícióra való hivatkozással az

Egészségügyi takarító munkatársat keresünk

Munkarend: egy műszakos beosztás (H-P 7:00-15:00)

Főbb feladatok és munkák: napi rendszerességű egészségügyi takarítás, rendelők, folyosók, betegszobák takarítása

Elvárások

  • tisztítás technológiai szakmunkás (OKJ) végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • oltási igazolvány
  • igényes, tiszta, ápolt külső
  • jó kommunikációs készség
  • udvariasság
  • problémamegoldó képesség
  • precizitás
  • lelkiismeretesség

  • professzionális munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • alkalmazotti jogviszony
  • családias, emberséges légkör

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel az allas@takaritasmestere.hu e-mail címen.

Tisztelt Pácienseink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy klinikánk járó- és fekvőbeteg ellátást nyújtó épületeiben továbbra is kizárólag a vizsgálatokra, illetve műtétekre érkező pácienseket tudjuk fogadni, hozzátartozókat, kísérőket, látogatókat nem.
Kiskorú és mozgásukban korlátozott pácienseink mellett egy kísérő megengedett. Genetikai ultrahang vizsgálaton egy fő kísérő vehet részt, amennyiben rendelkezik védettségi igazolvánnyal.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!

Da Vinci Magánklinika